среда, 25 марта 2015 г.

У 2012 році ДНР вже відкрила посольство в Москві. Теж Майдан винуватий?

Цей матеріал розраховано на тих, хто вважає, що Майдан призвів до війни та породив ДНР. Нами була знайдена стаття на криворізькому сайті новин 0564.ua. Датована вона червнем 2012 року. До Майдану ще півтора роки, а так званий «ДНР» вже відкриває своє посольство у Москві зі штабом в офісі у нацистського угрупування «Евразийского Союза Молодёжи»:Як повідомляє сама організація, ця ініціатива миттєво отримала підтримку серед російських патріотів та закликає звертатись до неї мешканців Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької та Херсонської областей, котрі, на їхню думку, несправедливо перебувають у складі України. Кожен бажаючий з цих регіонів у посольстві може отримати паспорт неіснуючої країни «ДНР».
Як бачимо, ідея «ДНР» та «Новоросії» на базі шести областей бере початок не у 2014 році, як в цьому переконує росЗМІ. Робота російських спецслужб на сході та півдні України велась вже доволі тривалий час, і Майдан став тим зручним для окупанта явищем, на яке Росія поклала повну відповідальність за свої дії по розколу країни.
Посилання на новину: 0564.ua/article/153452
========================================
Тем понятнее становится философия таких как Михаил Леонтьев и других сторонников оккупации Украины и физического уничтожения украинцев. 
Нацистская психология, агрессивная политика вмешательства и навязывания своего, совково-фашистского образа жизни и мышления...